Volné pracovní místo  Rozpočtář/ka, administrátor/ka nabídek pro veřejné zakázky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Slezská Ostrava

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: použijte odpovědní formulář V předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Prosíme Vás, zasílejte pouze písemné nabídky - nevolejte. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče/ky budeme v nejbližší době kontaktovat.

U veškerých dokumentů zasílaných naší společnosti uvádějte, prosím, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Požadujeme:
-min. středoškolské vzdělání s maturitou (stavebního směru)
-pokročilou znalost práce na PC (MS Office, Excel)
-výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost,
-komunikační dovednosti, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem a k týmové spolupráci

Náplň práce:
-kompletace veřejných zakázek a stavební dokumentace
-vyhledávání potencionálních zakázek a komunikace s rozpočtáři
-zpracování jednoduchých rozpočtů

Nabízíme:
-odpovídající mzdové ohodnocení(zajímavý systém osobního ohodnocení)
-perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
-podpora dalšího vzdělávání
-samostatnou a zodpovědnou práci
-příjemné pracovní prostředí
-účast na firemních neformálních akcích

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, prémie.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2018