Volné pracovní místo  Rozpočtář/ka - vhodé pro absolventy

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč.
Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce
o zajištění podkladů pro tvorbu nabídky a rozpočtu;
o tvorba rozpočtů, cenových a produktových nabídek;
o vedení obchodní administrativy;
o vedení a aktualizace obchodních dat v CRM;
o péče o přidělené obchodní partnery.
Požadujeme
o vzdělání v oboru měření a regulace, elektro;
o zkušenosti a znalosti s tímto oborem jsou výhodou;
o znalost práce s PC a MS Office;
o smysl pro zodpovědnost a pečlivost;
o samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup a týmovou spolupráci.

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon a notebook i k osobnímu užívání;
o pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.
Místo je vhodné i pro absolventy

První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.7.2018