Volné pracovní místo  rybářský technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 400–20 000 Kč / měsíc

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV JU)
přijme pracovníka na pozici

RYBÁŘSKÝ TECHNIK/TECHNIČKA

Náplň práce:
  • Provádí odborné a pomocné rybářské práce podle potřeby pracoviště a optimálních technologických postupů
  • Zabezpečuje chov ryb s obhospodařováním rybničních ploch, recirkulačních odchovných systémů a žlabové odchovny v areálu Genetického rybářského centra (GRC) s vedením provozní evidence
  • Zabezpečuje krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného tyto za rybníky
  • Podílí se na odborné rybářské práci související s chovem ryb, jejich umělým nebo poloumělým výtěrem, selekcí, měřením, značením, značkováním, atd.
  • Účastní na terénních experimentálních a vědeckých pracích, včetně servisní činnosti pracoviště
  • Účastní se nočních a víkendových služeb na GRC
  • Obsluhuje a udržuje stroje a zařízení používané k výkonu práce
  • Zabezpečuje údržbu travnatých ploch a zimní údržbu ostatních ploch areálu
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání v oboru rybářství
  • Pracovní zkušenosti na technické pozici výhodou
  • Manuální a technickou zručnost
  • Práce s motorovou pilou a křovinořezem výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B a T - aktivní řidič
  • Orientaci v základní údržbě motorových vozidel a techniky
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup k práci
a vysokou flexibilitu
  • Výborný zdravotní stav
Nabízíme:
Zajímavou práci na pracovišti v oblasti rybářství
Příjemné pracovní prostředí
Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání
či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití)

Uvažovaný nástup: duben 2017
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 16 400 - 20 000 Kč měsíčně, možnost mimořádných finančních odměn
Místo výkonu práce: Genetické rybářské centrum, Nad Velkou Podvinicí 1337, Vodňany II

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Miladě Vazačové na e-mail použijte odpovědní formulář nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany nejpozději do 12. 3. 2017.
Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017