Volné pracovní místo  Sales banker

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha
Kontakt: Pulchartová Klára, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
o Získáte portfolio klientů a Vaším cílem ho bude postupně rozšiřovat, budete obsluhovat klienty nejen česky, ale i rusky a anglicky hovořící
o Na základě analýzy potřeb klienta nabídnout to nejlepší řešení v rámci našich služeb
o Uplatníte a zdokonalíte své prodejních dovednosti
o Důležitým úkolem je nechat za sebou 100% spokojeného klienta
o Budete navazovat kontakty s externími partnery a spolupracovat s nimi na nových obchodech

Požadavky:
o Jste obchodník srdcem i duší a záleží Vám na spokojenosti klientů
o Výborná znalost ruského jazyka
o Perfektní znalost českého jazyka - slovem i písmem
o Komunikativní znalost anglického jazyka - schopnost vést obchodní jednání
o Mít roční zkušenost z prodeje nebo zákaznického servisu je velká výhoda

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní
  • Čeština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017