Volné pracovní místo  Sales manager ( prodej chemických komodit )

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem.
Popis pracovní pozice:
prodej chemických komodit
(výhodou znalost trhu komodit: hydroxid draselný a sodný)
tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
péče o stálé zákazníky a udržování obchodních vztahů
vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
reporting o plnění potřeb zákazníka
plánování tržeb
monitoring a analýza trhu
Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání v chemickém nebo ekonomickém oboru
praxe v prodeji B2B min. 3 let
anglický jazyk - komunikativní úroveň
německý jazyk - výhodou
řidičské oprávnění sk. B
znalost Microsoft Office, Word, Excel
ochota pracovat v mezinárodním prostředí
výborné osobnostní předpoklady - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení, nebo převedení na
dobu neurčitou, dle pracovních výsledků
zkušební doba 3 měsíce
motivující mzdové ohodnocení
po zaškolení možnost vyplácení motivačního bonusu v závislosti na prodejních výsledcích
5 týdnů dovolené/ rok, mobilní telefon, notebook,
služební vozidlo i soukromým účelům - po absolvování zaškolení
příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
místo výkonu práce - dohodou
mzda od 27.000,- dle pracovních zkušeností
Kontakt: zaslání životopisu el.poštou, případně osobní kontakt,

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2016