Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ OBSLUHA CNC

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–40 000 Kč / měsíc

Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá pracovníka na obsazení pozice „obsluha CNC“ na frézování dílů z plastových desek
Náplň práce:
Obsluha CNC stroje
Seřizování a údržba CNC stroje
Stahování a kontrola programů CNC stroje na základě výkresové a průvodní dokumentace
Používání tech. měřidel
Validace a kontrola dílů
Spolupráce na optimalizaci za účelem zefektivnění výrobního procesu
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru
praxe na pozici samostatné obsluhy CNC
uživatelská znalost MS Excel
pečlivost, přesnost, samostatnost
komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost
časová flexibilita
výhodou znalost CAD/CAM systémů, strojního obrábění a programování CNC strojů
výhodou základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)
Nabízíme:
HPP, zkušební doba 3 měsíce
zajímavá práce
atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci
možnost osobního rozvoje
systém benefitů ( stravenky, příspěvek na dojíždění aj. )
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
dohodou
Více informací ohledně volných pozic naleznete na našem webu : použijte odpovědní formulář Prosíme pošlete životopis e-mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
  • Dovolená navíc - 5 dní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016