Volné pracovní místo  Samostatná/ý účetní majetkové účtárny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Samostatná/ý účetní majetkové účtárny

Náplň práce:

  • pořizování přijatých faktur
  • vedení majetkové evidence včetně zařazení do používání a vyřazování z evidence
  • spolupráce při inventarizaci majetku a dokladové inventuře
  • příprava příloh k pravidelným účetním závěrkám a podkladů pro reporty do státní pokladny
  • znalost účetních zákonů a ČÚS pro příspěvkové organizace v oblasti dlouhodobého majetku
  • zodpovědnost za pohyby na kartách majetku
  • koordinace evidenčních pracovníků na jednotlivých pracovištích

Požadujeme:

  • ukončené SŠ, případně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru min. 5 let
  • praxe v příspěvkových organizacích výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office a SAP a modulu REM výhodou)
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • analytické myšlení
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • osobní ohodnocení
  • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nástup dle dohody

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Jiné

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2017