Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zpracování účetní agendy přidělených klientů (účtování faktur, interních dokladů, pokladny, banky, skladu, sestavení a kontrola DPH a kontrolního hlášení, zpracování účetní závěrky, komunikace s klienty při předávání dokladů)
Požadujeme:
  • praktickou zkušenost s vedením podvojného účetnictví
  • základní orientaci v daňové problematice
  • praxi v daném oboru min. 2 - 4 let
  • středoškolské vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Excel, Word)
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • znalost účetního SW HELIOS výhodou
Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání v menším přátelském kolektivu
  • průběžná školení v oboru, odborné vedení a podpora
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář případně na adresu: Controlling INVEST, spol. s r.o., Pod Branou 455/8, 460 01 Liberec IV

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016