Volné pracovní místo  SAMOSTATNÝ/NÁ REFERENT/KA ZÁSOBOVÁNÍ A SKLADU

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ strojního nebo ekonomického zaměření
  • velmi dobrá znalost hutního materíálu
  • Práce s PC
  • Pečlivost, samostatnost
Náplň práce:
  • Zajišťování a nákup hutního materiálu
  • praxe a zkušenosti s nákupem hutního materiálu
  • Vyhledávat nové dodavatele
  • Komunikovat se stávajícími dodavateli
  • Zajišťovat komplexní objednávky
  • Kontrola průběhu dodávek
Nabízíme:
  • nástupní mzda od 35.000,-Kč dle praxe a zkušeností
  • nástup dle dohody
  • pracovní doba 6:00 - 14:00 hod. nebo 7:00 - 15:00 hod.
  • motivační prémie
  • 13. a 14. plat, odměna na dovolenou
  • příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění ve výši 5% z celkové hrubé mzdy
  • příspěvek na podnikové stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí stabilní ryze české společnosti
  • sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
  • MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
  • vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo
Další informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás. Prosíme zájemce o místo o zaslání osobního životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku SAMOSTATNÝ/NÁ REFERENT/KA ZÁSOBOVÁNÍ A SKLADU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Irena Chytilová z Moravské potravinářské strojírny, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SAMOSTATNÝ/NÁ REFERENT/KA ZÁSOBOVÁNÍ A SKLADU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.