Volné pracovní místo  Obchodní manažer/manažerka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Akvizice nových zakázek u zákazníků,
  • identifikace požadavků zákazníka a prezentace odpovídajícího řešení,
  • zpracování nabídek a obchodních případů,
  • domlouvání obchodních podmínek,
  • vedení přehledu obchodních případů v CRM.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu,
  • schopnost argumentace, přesvědčivost a reprezentativní chování,
  • praxe s akvizicemi zakázek,
  • obchodní a prezentační dovednosti,
  • řidičské oprávnění
Oceníme:
  • zájem o technologie IT,
  • učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání,
  • ochota cestovat.

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní české společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
  • technickou podporu ze strany vývojářů SW a techniků společnosti,
  • motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodejů),
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému použití,
  • jazykové vzdělávání v pracovní době,
  • pravidelné proškolování pro možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace.

Nabídnutá mzda je v rozsahu od nástupní s růstem dle prokázaných dovedností, výkonností a neomezeným růstem provizemi z prodejů.

Benefity

  • Jiné výhody - Průběžné zvyšování kvalifikace
  • Zvláštní prémie - Provize z uzavřených obchodů

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2018