Volné pracovní místo  SAMOSTATNÝ PROGRAMÁTOR JUNIOR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SAMOSTATNÝ PROGRAMÁTOR
Náplň práce: programování softwaru na základě specifikace
Požadavky:
  • znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c#
  • znalost technologií: ASP.NET, SQL, MS SQL, HTML, Javascript
  • anglický jazyk – minimálně porozumění psanému textu
  • logické uvažování, analytické myšlení
  • mzda je pouze orientační, odvíjí se od délky praxe a výše vzdělání
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc
HLÁSIT SE: Bartoš Petr, pouze e-mailem: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - ASP.NET, SQL, MS SQL, HTML, Javascript

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.1.2018