Volné pracovní místo  Sanitář/ka

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 17 900 Kč / měsíc

Osobní kontakt po předchozí tel. domluvě; Místo výkonu práce: Zábřeh, Smetanova 187/13.
Doba určitá s možností prodloužení. Pracovní místa jsou vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Náplň práce:
  • Specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní ošetřovatelské péče
Požadujeme:
  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (sanitářský kurz)
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
Nabízíme:
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
  • možnost ubytování
Mzdové podmínky:
Tarifní zařazení (nástup. mzda + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).
Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky……).
Pracovní doba: 06.30 – 18.30, 18:30 – 06:30.
Kontakt: osobní kontakt pouze po předchozí domluvě, telefonicky, e-mailem.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
  • Ubytování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.3.2024