Volné pracovní místo  Security Analytik/analytička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 62 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.

Máte zkušenosti se zaváděním bezpečnostní politiky a rádi poskytujete odborné informace? Pak jste našim člověkem.

Co budete dělat:
o Implementace bezpečnostních politik a jejich aktualizace dle potřeby
o Řízení bezpečnostních incidentů
o Provádění interních auditů monitorujících soulad s platnými politikami a legislativou
o Školení zaměstnanců společnosti v dané oblasti
o Poskytování odborných konzultací pro zaměstnance společnosti a její obchodní partnery
o Tvorba rizikových analýz a analýz zranitelnosti
o Tvorba reportingu pro top management společnosti
o Koordinátor BOZP a PO

Váš ideální profil:
o Ukončené SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru IT nebo bezpečnosti výhodou)
o Praxe na obdobné pozici aspoň 3 roky
o Znalost problematiky ochrany informací a plánování kontinuity
o Znalost bezpečnostních standardů (ISO 27001, PCI DSS …)
o Zkušenosti s řešením bezpečnostních incidentů
o Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
o Prezentační a analytické dovednosti
o Pokročilá znalost MS Office
o Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost práce na směny, zkrácené úvazky, zaměstnanecký tarif, firemní snídaně, zaměstnanecké akce

První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016