Volné pracovní místo  Senior Business Analys

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 68 000–130 000 Kč / měsíc

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, použijte odpovědní formulář tel použijte odpovědní formulář

Znalost anglického jazyka min. C1, pokročilá znalost německého jazyka výhodou; min 5 let profesních zkušeností, zkušenost s B2B projekty, znalost analytických nástrojů (Enterprise Architect, Confluence, Jira, …), běžné znalosti o IoT, dialog software design (HMI, UI/UX), dialog ML, cloudová řešení (AWS, Azure, …)
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, formalizace požadavků do specifikace návrhů, vývoj nápadů na produky, vstupy pro systémové architekty, zapojení do procesu během prodejní a poprodejní fázy, aktivní účast nabídkových procesů.

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku Senior Business Analys?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nichole Trumpichová z SABO Mobile IT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior Business Analys

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.