Volné pracovní místo SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

7.12.2016
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Místo pracoviště
Husova 722/13, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Do přátelského prostředí menší automobilové výrobní společnosti v Plzni, otevíráme karierení příležitost na pozici:

SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici finanční účetní výrobní společnosti
  • AJ alespoň na středně pokročilé aktivní úrovni
  • výborná znalost účtování majetku a účetních závěrek
  • všeobecný přehled v účetních operacích výrobního závodu

Náplň práce:

  • komplexní účtování dlouhodobého majetku výrobní společnosti (zařazení, vyřazení, účetní a daňové odpisy – odložená daň)
  • zpracování měsíčních závěrek, spolupráce s auditory
  • zpracování finančních reportů
  • komunikace se zahraničním vedením společnosti v AJ
  • roční závěrka, audit, daně

Nabízíme:

  • příležitost profesní realizace na zodpovědné samostatné pozici ve finančním účetnictví
  • motivační mzdové ohodnocení odpovídající rozsahu pozice
  • týden dovolené navíc
  • pracoviště v Plzni
  • služební telefon
  • dotované stravování
  • očkování proti chřipce
  • roční bonus
  • firemní akce
  • penzijní připojištění

V případě zájmu o bližší jednání k pracovní pozici, reagujte prosím na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Finanční účetní
Ref. č.: 9-11-234598. Máte zkušenosti na pozici účetní. Závěrky, daně, audity a komunikace s finančním úřadem vám není cizí? Pošlete nám svůj životopis.<br/> <br/>Vaším úkolem bude:<br/> <ul> <li> Účtování faktur a ostatních souv ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň - město Plný úvazek
týden
- Účtování všech typů finančních transakcí - Zpracování došlých faktur - Příprava bankovních příkazů - Vedení pokladny - Zpracování cestovních příkazů a knihy jízd - Měsíční uzávěrky
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
aktivní
Ekonom/ka
Zájemci zasílejte životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> Zodpovídá za fincování organizace, vede evidenci majetku, vyhotovuje hospodářské smlouvy a objednávky, koordinuje práci provozních zaměstnanců, aj. Praxe ve školství výho ...
Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10 Kopeckého sady 328/10, Plzeň Plný úvazek
včera
REFERENT FINANČNÍHO ODDĚLENÍ
Popis pracovní činnosti: •vedení účetnictví – účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů •příprava podkladů pro vedoucího finančního oddělení •spolupráce s hlavní účetní a vedoucím finančního oddělení •komun ...
KS-Europe s.r.o. Komenského 598, Šťáhlavy Plný úvazek