Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Tachov
Zveřejnil:
Úřad práce Tachov
Může se Vám hodit:
Dispečer Tachov

Volné pracovní místo Senior Obchodní Dispečer se znalostí Nj

13.12.2016
Yonix s.r.o.
Místo pracoviště
náměstí Republiky 60, Tachov, 347 01, Tachov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

místo výkonu práce náměstí Republiky č.p. poslat email Tachov
Yonix – Clever logistics přijme pro svou pobočku v Tachově kolegu na pozici Senior Obchodní Dispečer. Zaměřujeme se především na dopravu, logistiku a skladování.
Náplň práce:

  • Vedení obchodních případů
  • Udržování obchodních kontaktů
  • Podílení se na projektech našich zákazníků
  • Zajištění plynulého toku materiálu v rámci EU
  • Koordinace dodavatelů
  • Podílení se na tvorbě cen
  • Zastupování naší společnosti při styku s klienty

Požadujeme:

  • Přirozený obchodní talent
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Cílevědomost
  • Příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • Německý jazyk komunikativně, Anglický výhodou
  • Velmi dobré znalosti spedičních procesů a databází
  • Minimálně tři roky zkušeností jako dispečer z předchozího zaměstnání
  • Lean & Six Sigma znalosti velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí ryze české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost podílet se na obchodní strategii společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandardní plat
  • Výkonnostní finanční bonus
  • Kariérní růst

NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU

V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail:  poslat email