Volné pracovní místo  Senior specialista

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem použijte odpovědní formulář telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář .

Náplň práce:
1. Optimalizace teplé cesty na trati P1500- tj. co nejvyšší podíl teplé přímo válcované vsázky:
  • optimalizace výrobního programu,
  • snížení poruchovosti agregátů CCM2 a P1500, zlepšení všech parametrů dostupnosti zařízení - working ratio, availability ratio zavedení sledování parametru OEE.

2. Pro závod Ocelárna snížení času mezi odpichy dvou taveb:
  • provozní prostoje -analýzy příčin, opatření k redukci nebo eliminaci,
  • optimalizace toku od vysokých pecí až na kontilití.

3. Analýzy pro snížení prostojů pro čekání na přísun materiálu na válcovacích tratích.

Požadovaný profil:
Znalost anglického jazyka a ukrajinského jazyka, vysokoškolské vzdělání technického zaměření, zkušenost s World Class Manufacturing a Lean Managementem podmínkou, praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost MS Office.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ukrajinština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Senior specialista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Herman z Liberty Ostrava a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior specialista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.