Volné pracovní místo  Senior supervizor finančního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce : vedení projektu SAP - implementace požadavků z mateřské společnosti v Číně, zaučování specialistů v české pobočce, vedení a kontrola tohoto týmu, nastavování finančních procesů v systému SAP, účtování v SAP spolupráce a komunikace s ostatními odděleními, komunikace s mateřskou společností v Číně.
Požadujeme : nejm. Bc. vzdělání v oblasti financí, nutná znalost čínštiny na pokročilé úrovni, nutná znalost SAP na úrovni administrátora systému, zkušenosti s vedením lidí podmínkou, praxe na obdobné pozici nejm. 2 roky
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, asertivita, flexibilita, schopnost práce pod tlakem
týmový hráč
Zájemci zašlou motivační dopis spolu se životopisem v čínštině a češtině na emailový kontakt použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.7.2019