Volné pracovní místo  Senior Technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Zajištění a realizace celého procesu kompletace příchozích objednávek z ERP systému zejména pro výrobu cylindrických vložek značky Mul-T-Lock, fyzické zajištění kompletního výrobního procesu od naskladňování výrobků, kompletaci až po přípravu k expedici. Role předpokládá seniorní znalosti a dovednosti v oblasti kompletace a tvorby systémů generálního klíče s přesahem do administrativy reklamačních procesů uvnitř oddělení.
Detailněji k náplni práce:
  • vyřizování objednávek, přicházejících od zákaznického servisu
  • vyřizování reklamací a součinnost s jejich administrativou
  • naskladňování zboží
  • expedice zboží na denní bázi
  • zadávání dopravy zboží do zákaznického systému přepravce
Požadujeme:
  • technické myšlení a zručnost
  • preciznost, technická dovednost, znalost práce v MS Office, samostatnost a organizovanost
Pracovní doba od 7 do 15,30. Nástup možný okamžitě.
Zaměstnanecké výhody: týdnů dovolené; stravenky; bonus 10% ze základní mzdy;

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2021

Máte zájem o nabídku Senior Technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Kučerová z ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior Technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.