Volné pracovní místo  Senior technik/helpdesk - Internet, Wi-Fi, IPTV,VolP

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha 8 - Libeň, Pod Vodárenskou věží 2
Kontaktní osoba pro první kontakt: paní Hana Krištiaková - e-mail: použijte odpovědní formulář
Upřesňující informace: Jsme telekomunikační operátor poskytující po vlastní optické a bezdrátové infrastruktuře IPTV kabelou televizi,vysokorychlostní internet a hlasové služby. Služby poskytujeme zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách po celé Praze a v Jihočeském kraji. Do našeho teamu hledáme vhodného kandidáta na pozici "SENIOR TECHNIK/HELPDESK - Internet,Wi-Fi, IPTV, VolP"
SENIOR TECHNIK/HELPDESK - Internet,Wi-Fi,IPTV,VolP
Pracoviště: Praha 8

CO BUDETE DĚLAT
-řešit technické požadavky zákazníků po telefonu a emailu
-budete pomocnou rukou a oporou techniků v terénu
-starat se o údržbu a servis rozsáhlé optické a bezdrátové sítě
-plánovat práci techniků a podílet se na rozšiřování páteřní optické a bezdrátové sítě
-úzce spolupracovat s ostatními odděleními společnosti
-provádět odbornější servis a instalace síťových prvků
-případně držet technickou pohotovost (cca.1x za měsíc)
CO OD VÁS BUDEME OČEKÁVAT
-zodpovědnost,samostatnost,schopnost se adekvátně rozhodovat a samostatně plánovat činnosti
-schopnost domluvit se a komunikovat s klienty a kolegy
-analytické a systémové myšlení při rozhodování a řešení úkolů
-všeobecný přehled v oboru IT (HW,SW,sítě)
-pokročilé znalosti a praktické zkušenosti s TCP/IP, L2/L3 switche, Mikrotik, UBNT a mw spoje v pásmu 10-80Hz
-znalosti IPTV multicast, unicast výhodou
-při montáži internetových přípojek práci ve výškách
-manuální zručnost při práci s elektrickým nářadím
-pracovní kreativitu,ne vždy jde vše podle plánu.....
-ochotu dále se odborně vzdělávat a růst
-občas pracovat i mimo základní pracovní dobu
-odolnost vůči stresu
CO BUDETE POTŘEBOVAT
-nejlépe platnou vyhlášku č. 50, min.§6(nebo možnost si ji obnovit)a výškové práce
-řidičský průkaz sk. B
-SŠ vzdělání nebo praxe v oboru
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
-práci ve skvělém a mladém kolektivu,který práce baví
-práci na HPP,OPP,Externě -Ž.L., nebo dle dohody
-možnost příspěvku na dopravu (pro HPP a mimopražské)
-možnost zaměstnaneckých benefitů (DPP,HPP)
-možnost příspěvků na dovolenou a stravenky až 85Kč (HPP)
-možnost spolupracovat externě (z domova)
-SIM karta s neomezeným voláním (v případě práce mimo provozovnu)
-i v případě práce na ŽL, možnost služebního vozu (k plnění povinností)
-sleva na služby (televize,internet)
JAK VÁS OCENÍME
-mzda dle výše odbornosti,praxe a výkonů: 30-50.000 Kč-měs.
-příplatky za služby/pohotovost a práci nad rámec základní pracovní doby
-máte u stávajícího zaměstnavatele jiné výhody? U nás není nic nemožné.
NÁSTUPNÍ TERMÍN: včera bylo pozdě :)
Kontakt:
Na Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie,který by nás měl oslovit, se již teď těšíme. Mějte na paměti,že v odeslaném životopise je nutné uvádět jen pravdivé a přesné údaje. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude Váš životopis předán třetím stranám ani dále šířen. Veškeré údaje obsažené ve Vašem životopise budou uchovány s veškerou péčí po dobu hledání vhodného kandidáta na uvedenou pozici,nejdéle však jeden rok a to v souladu se zněním příslušného zákona o ochraně osobních údajů.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY
-možnost zaměstn

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - sk. B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016