Volné pracovní místo  Seniorní programátor webových aplikací v PHP

Firma LITHIUM a.s.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Kontakt: Milotová Karin, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Do rozšiřujícího týmu hledáme programátory webových aplikací v PHP. Současný programátorský tým se skládá z pěti programátorů.
Náplň práce:
  • vývoj dodavatelského portálu pro automotive (PHP 8.1, Symfony 5, Doctrine),
  • psaní čistého kódu dle PSR (s použitím automatického formátování),
  • občasná práce na dalších projektech v Symfony a Nette.
Požadujeme:
  • zkušenost s programováním minimálně 4 roky,
  • znalost PHP, SQL, JS, Git, Symfony, Doctrine,
  • výhodou znalost:
  • automatického testování (PHP Unit),
  • frameworku Nette,
  • Docker.
Nabízíme:
  • práci v mladém kolektivu s možností rychlého karierního růstu,
  • vzdělávání v rámci interních workshopů,
  • efektivní zpětnou vazbu pomocí code review,
  • insight do procesů velkých společností,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost práce v naší vile v Karlových Varech, v kanceláři v Praze nebo remote práce s pravidelnými schůzkami.

Je možné se také podílet na našich dalších projektech. Např. řešíme business intelligence a machine learning v rámci industry 4.0, vyvíjíme také mobilní aplikace a další aplikace šité na míru.
Mezi benefity mimo jiné patří:
  • finanční bonusy dle dosaženého výkonu,
  • firemní notebook,
  • sick days,
  • možnost výhodného mobilního tarifu,
  • možnost vzdálené práce z domova,

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - databázové systémy

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.3.2024

Máte zájem o nabídku Seniorní programátor webových aplikací v PHP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karin Milotová z LITHIUM a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Seniorní programátor webových aplikací v PHP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.