Volné pracovní místo  sériový nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Na Astře 3001 Žatec
Hledáme schopného samostatného stresu odolného kolegu/kolegyni,
jenž doplní náš tým zajišťující dodávky pro sériovou výrobu. Pokud se rádi učíte a jste pečliví - hledáme právě vás?
POŽADAVKY
SŠ/VŠ ekonomický či technický směr případně odpovídající zkušenosti
Znalost anglického jazyka - komunikativní
MS Office - uživatelská úroveň,
Výhodou zkušenosti z oblasti nákupu ve výrobní společnosti
Řidičský průkaz B - aktivní řidič.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Objednávání sériových komponentů pro
zabezpečení plynulé výroby a optimalizace
skladových zásob a toku materiálů.
Práce se systémem Axapta.
Komunikace s dodavateli.
Vyjednávání logistických záležitostí s dodavateli.
Pružná pracovní doba - Zástup za MD
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
kontakt:tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016