Volné pracovní místo sériový nákupčí

25.8.2016
KOITO CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Na Astře 3001, Žatec, 438 01, Žatec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Na Astře 3001 Žatec
Hledáme schopného samostatného stresu odolného kolegu/kolegyni,
jenž doplní náš tým zajišťující dodávky pro sériovou výrobu. Pokud se rádi učíte a jste pečliví – hledáme právě vás?
POŽADAVKY
SŠ/VŠ ekonomický či technický směr případně odpovídající zkušenosti
Znalost anglického jazyka – komunikativní
MS Office – uživatelská úroveň,
Výhodou zkušenosti z oblasti nákupu ve výrobní společnosti
Řidičský průkaz B – aktivní řidič.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Objednávání sériových komponentů pro

zabezpečení plynulé výroby a optimalizace

skladových zásob a toku materiálů.
Práce se systémem Axapta.
Komunikace s dodavateli.

Vyjednávání logistických záležitostí s dodavateli.
Pružná pracovní doba – Zástup za MD
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days – indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
kontakt:tel.: poslat email , e-mail:  poslat email