Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mechanik ve strojírenství
Lokalita:
Benešov
Zveřejnil:
Úřad práce Benešov
Může se Vám hodit:
Mechanik ve strojírenství Benešov

Volné pracovní místo seřizovač balících strojů

3.8.2017
Wrigley Confections ČR, kom. spol.
Místo pracoviště
Pražská 320, Poříčí nad Sázavou, 257 21, Poříčí nad Sázavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Diagnostikovat a řešit veškeré poruchy strojů a vybavení na lince,– Dodržovat výrobní postupy a kontrolovat nastavení strojů dle stanovených specifikací,– Provádět úklid, údržbu a čištění strojního vybavení a zařízení,– Provádět evidenci dat (informace o výrobě, důvody nedodržení plánu apod.),– Vykonávat kontrolu kvality a udržovat záznamy o jejím provedení

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu (střídání denních 06:00–18:00 a nočních 18:00–06:00 směn) (+ příplatky za směnný provoz, tj. příplatek za noční, víkendy a svátky)Životopis na adresu poslat email , příp. osobně na recepci.

Podobné nabídky práce

Strojní inženýr / Most
• Odborná podpora mechanické údržby při hledání a odstraňování chyb • Provádět analýzu slabých míst a analýzu ke zlepšení dostupnosti zařízení • Plánovat optimalizaci resp. opatření pro přestavbu a starat se o to do úspěšné realiz ...
Kariéra spol. s r.o. Most, okres Most Plný úvazek
dnes
Svářeč CO2 - 30.000Kč
Sváření kovových dílů a obalů
DAHA-REAL s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
týden
Administrativní pracovník/ příjmový technik
Pracoviště Benešov Mauelně zručný, přesný, flexibilní. První kontakt emailem.
BELS cz s.r.o. Černoleská 482, Benešov Plný úvazek
týden
mistr seřizovač
Pracoviště Miličín Nástup možný ihned. Kontaktovat poprvé e-mailem nebo telefonicky.
Elko Nový Knín, výrobní družstvo 92, Miličín Plný úvazek
aktivní
seřizovači vstřikolisů
Pracoviště: Bystřice seřizování a údržba vstřikolisů, výměna forem, doplňování materiálu.
Schürmann s.r.o. Dr. E. Beneše 198, Bystřice Plný úvazek
aktivní
opravář zemědělských strojů, zámečník
Měsíční odměny ve výši 25% z platu požadavky: ŘP, svářečské oprávnění. Vánoční a velikonoční benefity, příspěvky pro děti na tábory. Kontaktovat e-mailem.
DZS STRUHAŘOV a. s. 75, Struhařov Plný úvazek