Volné pracovní místo  Seřizovač CNC a konvenčních strojů

Lokalita Kopřivnice
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:10.8.2016, a.:3.11.2016.
Požadujeme:
  • SOU s výučním listem - výhodou obor obráběč kovů, mechanik seřizovač, zámečník
  • znalost výkresové technické dokumentace a práce s měřidly
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • spolehlivost, manuální zručnost a pracovitost
  • výhodou platný vazačský a jeřábnický průkaz
Náplň práce:
  • seřizování strojů dle výkresové dokumentace
  • konvenční stroje (soustruh, vrtačka, frézka, bruska )
  • stroje s operačním systémem Fanuc, Heidenhain, Sinumerik, Siemens
Nabízíme:
  • mzda 20.000 Kč - 27.000 Kč + příplatky a bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu
  • příspěvek na dopravu až 3300,- / měsíc nebo ubytování zdarma
  • možnost přesčasů, zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce na HPP - smlouva na 3 roky
  • každodenní péče koordinátora,
  • bonusový program s věcnými cenam
Informace na tel.: použijte odpovědní formulář od 9-16 hod. po-pá, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2019