Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ/-KA CNC A MONTÁŽNÍCH LINEK

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 29 400–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Seřizování a obsluha obráběcích center a montážních linek.
Výměny seřizování, korekce a příprava nástrojů, náběhy výroby, řešení kolizí a výpadků.
Požadavky:
SOU / SŠ technického směru, ŘP skup. B, uživatelská znalost práce na PC.
Výhodou: praxe v oboru obrábění, německý jazyk, znalost řídících systému Sinumeric, řidičský průkaz VZV.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění. Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.3.2024

Máte zájem o nabídku SEŘIZOVAČ/-KA CNC A MONTÁŽNÍCH LINEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Mrázková z DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SEŘIZOVAČ/-KA CNC A MONTÁŽNÍCH LINEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.