Volné pracovní místo Seřizovač lakovací linky

11.3.2016
MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.
Na Hutích 1972/19, Jablonec nad Nisou, 466 01, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
min. SOU – technický obor
3 roky praxe ve strojařině
praxe v automotive výhodou
dobrá znalost práce na PC
flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:
práce v dvousměnném 8h režimu (ranní, odpolední)
nástupní mzda 20 000 Kč hrubého (po zapracování navýšení mzdy)
dovolená 5 týdnů
stravenky 70 Kč
příspěvek na penzijní připojištění
věrnostní odměny
odměna za hospodářský výsledek (2× ročně odměna ve výši 2 000 Kč)
pracovní poměr nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na neurčito
místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Náplň práce:
seřizování a obsluha lakovací linky
plánování a organizování údržby linky
kontrola technického stavu zařízení

Zájemci zasílejte životopisy na email poslat email nebo si vyplňte osobní dotazník na vrátnici našeho závodu (dostupnost 24 h denně).

Podobné nabídky práce

Strojírenský montážní dělník
pomocné montážní práce pomocné práce ve skladu manipulace ve skladu manuální práce
Práce Liberec s.r.o. Liberec, okres Liberec Plný úvazek, Brigády
týden
Údržbář strojního zařízení 1 SMNA
Společnost působící v oblasti automotive rozšiřuje svůj tým pracovníků o údržbáře strojního zařízení. Nabízíme: - motivační mzdové ohodnocení - práce na 1 směnu - možnost seberealizace a profesního růstu - dovolená navíc 3 dny z ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Jablonec nad Nisou Liberec Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Opravář zemědělských strojů
Opravář zemědělských strojů - praxe výhodou. Hlásit se předem telefonicky.
Kokonínská zemědělská, a.s. 166, Pulečný Plný úvazek
týden
Dělník biž. výroby - seřizovač
Náplň práce je seřizování a oprava ohňových perel na automatických a ručních brusech. Zdravotní stav způsobilý. Upřednostňujeme uchazeče s praxí a zkušenností ve strojním oboru. Bonusy : stravenky a příspěvek na penz. pojištění ...
PAS Jablonec a.s. Vzdušná 1923/25, Jablonec nad Nisou Plný úvazek
aktivní
SERVISNÍ TECHNIK
Náplň práce: 1) vyřizování reklamací a hlášení poruch 2) diagnóza poruch a stavu stroje 3) stanovení způsobu opravy 4) provádění opravy 5) výměna dílů a součástí 6) vedení záznamů k zakázce 7) provádění údržby a prohlídek 8) posuz ...