Volné pracovní místo  seřizovač - mechanik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • obsluha výrobních strojů a zařízení
  • údržba a čištění strojů a výrobních zařízení
  • seřizování parametrů strojů dle listu nastavení
  • zajišťování kvality výroby dle technických listů
  • vytváření jednoduchých přípravků

Požadujeme: vyučení v oboru strojní nebo elektro, znalost pneumatických a elektrických zařízení, zručnost, technické znalosti
Práce převážně na ranní směnu, jen ojediněle 2 směny
Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení, nadstandartní příplatky
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, dopravu do zaměstnání, dovolenou a Vánoce, životní pojištění)
KONTAKT: Říhová Martina, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.11.2016 do 31.10.2017