Volné pracovní místo  Seřizovač/ka pro lisovnu kovů (bez praxe)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • seřizování strojů pro sériovou výrobu dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů
POŽADUJEME:
  • min. vyučení, ve strojním oboru výhodou
  • výhodou také oprávnění k řízení VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma
NABÍZÍME:
  • odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost
  • zaměstnanecké benefity, stabilní pracovní místo
  • práci v týmu pro přední automobilky
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • pro uchazeče bez praxe je připraven zaškolovací program
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz

Benefity

  • Jiné výhody - odměna za plnou docházku
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Zvláštní prémie - prémie za nejlepšího pracovníka směny a dle plnění cílů

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2018