Volné pracovní místo Seřizovač/ka pro lisovnu kovů

1.9.2017
FOREZ s.r.o.
Místo pracoviště
2, Ostrov, 561 22, Ostrov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • seřizování strojů pro sériovou výrobu dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů

POŽADUJEME:

  • min. vyučení, ve strojním oboru výhodou
  • praxe min 3 roky
  • výhodou také oprávnění k řízení VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma

NABÍZÍME:

  • odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost
  • zaměstnanecké benefity
  • stabilní pracovní místo
  • práci v týmu pro přední automobilky
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • min. 3 roky praxe
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz
  • pracovní týden 37,5 hod

Benefity

  • Jiné výhody – odměna za plnou docházku
  • Podnikové stravování – příspěvek na stravování
  • Zvláštní prémie – prémie za nejlepšího pracovníka směny a dle plnění cílů