Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA NC STROJŮ

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
vzdělání ve strojírenském oboru, odborná praxe, orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost a přesnost
Náplň práce:
nastavení a úprava NC strojů, odstraňování poruch a pravidelná údržba.
Nabízíme: volné víkendy, jednosměnný provoz (občasný 2 směnný provoz)

Výhody:
dotované závodní stravování, 3 dny Sickdays, penzijní připojištění

Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA NC STROJŮ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Šlamborová z ZPA Nová Paka, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA NC STROJŮ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.