Volné pracovní místo  Seřizovač textilních strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Pracovní doba dvousměnna: 6:00 - 14:15 a 13:45 - 22:00. Práce v hluku. Je možná úprava pracovní doby.

Náplň práce:
seřízení stroje před začátkem série, kontrola a úpravy během výroby.

Požadavky:
min. vyučen ve strojírenském oboru např.: (učební obor - seřizovač textilních strojů, mechanik - elektronik, automechanik, soustružník, zámečník, obráběč kovů), manuální zručnost, zájem o práci, zodpovědnost, samostatnost, schopnost komunikace s lidmi, dobrý zrak.

Nabízíme:
zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 1842, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, dovolenou navíc.

Zašlete, prosím, svůj životopis (včetně kontaktu) nejpozději do 23.10.2016 na personální oddělení - paní Brabcová použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář ).
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 12.1.2017