Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisů - absolvent

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 750–23 000 Kč / měsíc

Rád by jste pracoval jako seřizovač vstřikolisů a nemáte praxi ? Nevadí - zaučíme, zaškolíme.
Již 50 let se Chemoplast BEC zabývá lisováním plastů. Poskytujeme naše služby nejen pro automobilový a stavební průmysl. Možná právě Vaše domácnost používá bílé zboží a Vaše děti si hrají s hračkami naší výroby.
V současnosti hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici: Seřizovač vstřikolisů.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů
  • výměna forem, kontrola kvality
  • rozjetí lisu
  • údržba forem během výroby
POŽADAVKY:
  • SOU/SŠ všeobecné technické vzdělání
  • komunikativnost a zodpovědnost
  • časová flexibilita
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity: závodní stravování, firemní akce
Na výběrové řízení se hlaste telefonicky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2017