Volné pracovní místo  Seřizovač výroby - Bystřice nad Pernštejnem

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce:
  • nastavení a seřizování CNC strojů,
  • zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů,
  • příprava nástrojů,
  • provádění drobných oprav,
  • měření na pracovišti i v měřící místnosti.
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického směru,
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • znalost technické dokumentace
  • praxi na obdobné pozici,
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,
  • technické myšlení a ochotu se vzdělávat,
  • manuální zručnost,
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
práce na HPP, dlouhodobé a perspektivní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, (penzijní a životní pojištění, stravenky, 13.+14.plat), možnost osobního růstu (školení, výuka jazyků…), finanční ohodnocení odpovídající funkci a odvedené práci.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017