Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 124 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Autoneum CZ s.r.o. Choceň, U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1
Nástup možný ihned
Náplň práce:
  • rozjezd výroby na začátku směny -> kontrola parametrů, schválení prvních dílů, zápis do STKK a uvolnění výroby
  • znovunastavení parametrů výroby po poruše či výměně, opětovná kontrola dílů
  • zajištění všech výrobních dokumentů, které jsou předepsané pro dané pracoviště
  • dodržovat kvalitu a množství vyráběných dílů a vedení jejich důsledné evidence
  • pravidelné kontroly a měření parametrů výroby, teploty nástrojů, předepsané kontroly dle STKK
  • preventivní kontroly úniku kapalin a médií na strojním zařízení
  • seřizování a nastavování robotů
  • zlepšování související s efektivitou výrobních linek
Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • technické znalosti a ideálně i vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • automotive zkušenost výhodou
  • ochota práce v třísměnném provozu
Nabízíme: ubytování
Kontakt: telefonicky (8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně na pracovišti agentury (Jiráskova 154, Vysoké Mýto, 8 - 16 hodin)

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.10.2018