Volné pracovní místo  Seřizovači

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní místo je vhodné i pro absoloventy vyučené v oboru.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Náplň práce:
  • nasazování, seřízení formy a nastavení technologických parametrů dle návodky
  • demontáž formy pro ukončení výroby, odpojení periferií a jejich uložení
  • seřízení a kontrolola periférií a montážních nástrojů
  • zajišťuje průběžnou údržbu formy, lisů dle plánu údržby
  • provádí kontrolu materiálu a požadovaných komponentů
  • vede evidenci pohybů do knihy forem, zadává požadavky na opravy.
Pracovní doba: ranní směny 6:30-18:30 hod., noční směna 18:30-6:30 hod. (střídavě dlouhý a krátký týden).
Nabízíme:
  • zaměstnanecké benefity
  • odměny za kvalitu a pracovní nasazení
  • vánoční odměny dle kvality práce
  • příspěvek na dopravu
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • závodní stravování
Kontakt: osobně na pracovišti v době Po-Pá 7:00-14:00 hod., telefonicky, e-mailem.

Benefity

  • Jiné výhody - odměny za kvalitu a pracovní nasazení, vánoční odměny
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.1.2023 do 30.6.2023