Volné pracovní místo  Servírka / číšník - DPP / DPČ

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 130 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Břest
  • Náplň práce: obsluha zákazníků, úklid restaurace,
  • Požadavky: praxe v oboru vítána (není podmínkou), samostatnost, flexibilita
  • práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • Kontakt: osobní kontakt v místě pracoviště od 15: 00 hod, telefonicky od 14:00 hod. p. Ondruch (tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své životopisy se strukturovaným životopisem zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Servírka / číšník - DPP / DPČ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslav Ondruch z Miroslav Ondruch

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servírka / číšník - DPP / DPČ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.