Volné pracovní místo servírka

8.5.2016
Roman Rotter
Místo pracoviště
Šromova 137, Uherské Hradiště, 686 01, Uherské Hradiště
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Servis a debaras jídel a nápojů, příprava teplých nápojů.Ideálně pro uchazeče z UH (nezávislé na veř.dopravě), možnost trv.zaměstnání, zaučení. Kontakt e-mail nebo osobně na pracovišti 10 – 14 hod.

Podobné nabídky práce

KUCHAŘ - KUCHAŘKA, Uherské Hradiště
• zajištění a výroba teplých a studených pokrmů, menu, minutkových jídel, salátů, dezertů a další • výdej pokrmů • dodržování hygienických předpisů HACCAP
FENIX PERSONAL s.r.o. Uherské Hradiště Plný úvazek
týden
Číšníci a servírky
Náplň: obsluha v restauraci, úklid ubytovacích prostor, doba určitá do 30.4.2018 s možností prodloužení, pružná pracovní doba a turnusové směny. Požadavky: samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, praxe výhodou, potraviná ...
Ivana Urbánková 399, Osvětimany Plný úvazek
týden
Číšník/servírka
Penzion a restaurace Baloncentrum***Břestek přijeme na HPP i brigádně číšníka/servírku. Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, komunikativní a reprezentativní vystupování, samostatnost, odolnost vůči stresu, možnost seberealizace, ...
BALONY.EU, s.r.o. 316, Břestek Plný úvazek
týden
Vrchní číšník, servírka
Do atraktivního provozu hotelového areálu u hradu Buchlov přijmeme na plný úvazek pro celoroční provoz účtujícího číšníka nebo servírku. Nabízíme možnost dlouhodobého či občasného ubytování. Požadujeme •praxi a standardní znalosti ...
Region, spol. s r.o. Polesí 297, Buchlovice Plný úvazek
týden
obsluha restaurace, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
H & B cz s.r.o. Větrná 1391, Uherské Hradiště Plný úvazek
aktivní
účtující číšník - servírka
80 Kč/hod. + motivační šložka, flexibilita, zodpovědnost, loajalita, chuť učit se novým věcem, příjemné vystupování, min. AJ podmínkou, podnikové stravování. Kontakt e-mailem.
Božena Strýčková náměstí Svobody 426, Buchlovice Plný úvazek