Volné pracovní místo Servírka

2.12.2016
GRAFFIN s.r.o
Místo pracoviště
24, Kácov, 285 09, Kácov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Nabízíme možnost ubytování mezi směnami.
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo osobně.
Místo výkonu práce: Hotel Kácov, Kácov 24

Podobné nabídky práce

Číšník/ce - kuchař /kuchařka
Menší bistro hledá právě Vás. Přijmeme do svého kolektivu nového pracovníka na pozici kuchař/ka - číšník/ce. 12ti hodinový pracovní poměr. Krátký - dlouhý týden. Náplň práce: obsluha hostů, kávovaru, čepování piva, příprava menu ...
Zuzana Kučerová Chrudimská 1455, Čáslav Plný úvazek
týden
Číšníci a servírky
Požadavky: aktivní angličtina. Výhoda: nabízíme ubytování. V případě zájmu se hlaste na uvedený e-mail nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Prachňanská 88, Kutná Hora.
Král obchodní centrum s.r.o. Prachňanská 88, Kutná Hora Plný úvazek
týden
Číšníci/servírky
Nabízíme možnost ubytování a stravování. V případě zájmu se hlaste telefonicky v PO-PÁ v 8-22hod, e-mailem, osobně. Místo výkonu práce: Kácov 24.
GRAFFIN s.r.o 24, Kácov Plný úvazek
Náplň práce: obsluha baru a restaurace Požadavky: základní znalost anglického jazyka, slušné vystupování, upravenost, zodpovědnost Zaměstanencké výhody: podnikové stravování, mladý kolektiv, příjemné prostředí, prémie. Od 1.4.2017 ...
JB Food s.r.o. Kremnická 909, Kutná Hora Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Servírka - recepční
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo emailem. Pracoviště: Hotel u Vlašského dvora, 28. října 511/15, Kutná Hora
Michal Cimburek 28. října 511/15, Kutná Hora Plný úvazek
aktivní
Číšníci
Jedná se o prodej v KAFE-BISTRO-OBCHODU v centru města. V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo se dostavte osobně na adresu: Václavské náměstí 275, Kutná Hora. Místo výkonu práce: bude otevřena nová provozovna na ro ...
Pavel Vecker Václavské náměstí 275/4, Kutná Hora Plný úvazek, Zkrácený úvazek