Volné pracovní místo  Servisní a instalační technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: servisní a instalační technik/technička
Požadavky:
  • výborné komunikační schopnosti - umět jednat se zákazníkem osobně i telefonicky
  • silný pro klientský přístup
  • znalost problematiky bezdrátových sítí
  • znalost sítí LAN
  • znalost WiFi sítí
  • časová flexibilita
  • manuální zručnost
  • vzdělání min. SŠ (IT zaměření výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Vyhlaška 50/1978 výhodou
  • praxe v oboru výhodou
Pracovní náplň:
  • Instalace a servis optických a metalických kabeláží u koncových zákazníků v domácnostech
  • Instalace a servis koncových zařízení pro internet a IPTV u zákazníků v domácnostech
  • Instalace a servis bezdrátových připojení, výstavba bezdrátové sítě
  • Vedení skladového hospodářství instalačního materiálu
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • dobré finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč.
Kontakt:Karl Martin, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016