Volné pracovní místo  SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–27 000 Kč / měsíc

SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC
Náplň práce:
  • instalace, servis a opravy kompresorů a souvisících zařízení (zaškolíme) * součinnost při dodávkách, realizacích a zprovozňování kompresorových stanic

Požadujeme: * středoškolské vzdělání nebo vyučení oboru elektro-silnoproud (vyhláška 50 výhodou)
  • zkušenosti s opravami strojů výhodou
  • řidičské oprávnění sk.B * technické myšlení Osobnostní předpoklady: * zodpovědnost * spolehlivost * samostatnost

Nabízíme: * samostatnou a perspektivní práci * zaškolení v rámci působení společnosti * motivující platové ohodnocení

Pracovní vztah:
Hlavní pracovní poměr
Termín nástupu:
možno ihned, popř. dle dohody

Nabídky uchazečů se strukturovaným životopisem, adresou a telefonem výhradně písemně na níže uvedené kontakty , vybrané uchazeče následně pozveme na osobní jednání.
TECHNO-AIR s.r.o.
Liberecká použijte odpovědní formulář Jablonec nad Nisou
Tel./Fax.: (+420) použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
E-mail : použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.7.2016