Volné pracovní místo  Servisní a reklamační technik/čka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: 28. října 819/265, Ostrava - Mariánské Hory

Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: použijte odpovědní formulář cz
Do předmětu e-mailu napište REKLAMAČNÍ TECHNIK-OSTRAVA.

Požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání. ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce:
Servisní a reklamační zásahy - servis plastových a dřevěných oken a dveří, interiérových dveří a garážových vrat, opravy, výměny komponentů na dané výrobky. Jednání se zákazníky.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti, firemní auto k dispozici, mzda až do výše 30.000,- Kč.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016