Volné pracovní místo  SERVISNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 100 Kč / hodinu

KO: Binar Milan, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme: vyučení v oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik, autoelektrikář apod.; praxe v opravách a údržbě strojů nebo vozidel; manuální zručnost; samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům
Pracovní náplň: servis, údržby a kompletace zemědělských strojů; diagnostika a opravy elektronických závad zemědělských strojů; servisní výjezdy k opravám a údržbám u zákazníka.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - C+E výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky
  • Zvláštní prémie - až 30% k základní mzdě

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2018