Volné pracovní místo  Servisní specialista pro průmyslovou hydrauliku

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–38 000 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky nebo e-mailem. Tel: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme: zkušenosti s měřící a diagnostickou technikou, zkušenosti ze stavby potrubních rozvodů systémem VossForm, WalForm, řidičský průkaz sk. B

Charakteristika práce: servisní specialista pro hydrauliku zajišťuje servisní a poradenskou činnost zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků

Náplň práce:
  • provádí montáž a demontáž hydraulických zařízení, dodržování designu výrobků a schéma zapojení
  • samostatné používání měřicí a zkušební techniky, diagnostikování závad technických zařízení
  • zabezpečování servisní činnosti u zákazníků, vyřizování reklamačních řízení, vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.), spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.

Zaměstnanecké výhody:
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu
  • vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport
  • možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy
  • zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány
  • získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody - možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu
  • Zvláštní prémie - vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách
  • Jiné výhody - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, aj.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku Servisní specialista pro průmyslovou hydrauliku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Pavel Škultéty z PKS servis spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní specialista pro průmyslovou hydrauliku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.