Volné pracovní místo  Servisní technici a odborní montéři pro nadstandartní zařízení koupelen

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

SERVISNÍ TECHNICI A ODBORNÍ MONTÉŘI PRO NADSTANDARTNÍ ZAŘÍZENÍ KOUPELEN
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: praxe v příbuzném oboru (montáže kuchyní, žaluzií, oken,…), manuální zručnost a standardní znalosti instalatérského řemesla (montáže a kompletace koupelnového vybavení sprchové kouty, vany, sanitární keramiky a vodovodních baterií, baterie, …), dobrý zdravotní stav - bez zdravotních omezení a dobrá fyzická kondice (transport van, koupelnového nábytku, keramiky, ….), řidičský průkaz a praxe v jízdách s malou dodávkou, dobré komunikační schopnosti, umění jednat se zákazníky, spolehlivost, pečlivost a důslednost, 100% zvládnutá komunikace e-mailem, časová flexibilita, schopnost a ochota učit se novému
NÁPLŇ PRÁCE: záruční a pozáruční servis vod.baterií, sprch.koutů, van a hydrom.systémů, koupel.nábytku u zákazníka, odborné montážní a instal.práce při instalaci nadst.zařizovacích předmětů koupelen
Výchozí místo pracoviště: LACHIM spol.s r.o., Valašské Meziříčí, montáže a servisní zásahy po celém regionu Moravy
NABÍZÍME: zázemí společnosti s jednadvacetiletou zkušeností + odpovídající profesní vybavení, odměny dle skutečně dosažených výsledků, odborná školení
Nástup: ihned po úspěšném absolvování zkušební stáže. Je možno také zkrácený PP ve výši 20 hod./týd. nebo DPP – dohoda o provedení práce
ov. 22.7.

Benefity

  • Jiné výhody - služební mobil
  • Naturální výhody - nákup sortimentu za speciální ceny
  • Jízdní výhody - po zkušební době služební vůz
  • Podnikové stravování - stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2019