Volné pracovní místo  Servisní technik - elektro nebo zámečník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž či servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.
Uchazeč by měl mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 194/2022 Sb., minimálně § 5) nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda).
Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?
  • jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa
  • montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
  • uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
  • komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
  • účast na školeních pro zdokonalení v oboru
  • práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
CO VÁM NABÍZÍME?
  • zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • moderní prostředí a pracovní vybavení
  • motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
  • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
  • zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, věrnostní příplatky, aj.)
  • pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Servisní technik - elektro nebo zámečník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šárka Libichová z JaP - Jacina, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik - elektro nebo zámečník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.