Volné pracovní místo  Servisní technik elektro - strojírenství

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
projektování elektrotechnických zařízení, provozních souborů; programování průmyslových strojů; servisní činnost elektrotechnických zařízení; zpracování technických podkladů nabídek; komunikace se zákazníkem a subdodavateli v oblasti specifikace zakázky; spolupráce s konstrukcí při výběru vhodných komponentů pro dané zařízení; tvorba dokumentace k zakázce; spolupráce na stavbě při montáži a uvádění do provozu

Požadujeme:
SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření; praxe na obdobné pozici velkou výhodou; zkoušky podle vyhlášky č. 50/78 sb. §6, (8, 10 výhodou); znalost návrhu silnoproudých a ovládacích obvodů; znalost projektování CAD; částečná znalost PLC /Rockwell Software, Simatic/; schopnost domluvit se anglicky; řidičské oprávnění sk. B; časová flexibilita; ochota cestovat

Nabízíme:
práce na různorodých projektech; neustálý odborný růst; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; možnost stravování v areálu; dotované jazykové kurzy

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém jazyce na email: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - autocad
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - - penzijní připojištění; relax; dárkové poukazy
  • Naturální výhody - - dotované jazykové kurzy
  • Podnikové stravování - - stravenky a možnost stravování v areálu
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2017