Volné pracovní místo  Servisní technik IT

Firma OCC, s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Plzeň a Praha
Požadujeme: Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, manuální zručnost, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B; vynikající znalost HW, přehled v oblasti notebooků a PC.

Pracovní náplň: vyřizování záručních i mimozáručních servisů, výjezdy k zákazníkům, komunikace se zákazníky na pobočce

Nabízíme: Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, profesní růst, možnost úpravy pracovní doby dle potřeby

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Servisní technik IT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Brožák z OCC, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik IT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.