Volné pracovní místo  Servisní technik - montér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem!
Servisní technik
Náplň práce:
  • kompletace strojů a zařízení z dodávaných dílů
  • opravy, seřízení a zajišťování bezporuchového chodu námi dodávaných strojů ve výrobních prostorách u zákazníků
  • spolupráce při objednávání náhradních dílů
  • občasná práce v noci a ve výškách
  • plnění úkolů souvisejících s pracovním zařazením dle pokynů nadřízeného
Požadujeme:
  • AJ, NJ či RJ (mírně pokročilá úroveň)
  • samostatnost a iniciativa
  • technické znalosti na středoškolské úrovni a výše
  • předchozí prokazatelné výsledky na obdobné pozici
  • základní znalost práce na PC, MS Office
  • řidičský průkaz B a ochota cestovat
  • vyřešený servisní případ ke spokojenosti zákazníka
  • bezvadně ukončená práce na pracovišti našich zákazníků
  • denní hlášení a reporty z ukončeného servisu
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odbornou manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
Hledáme šikovného člověka, který dokáže samostatně pracovat na pracovištích našich zákazníků, nejlépe s praxí z potravinářských provozů.
Nabízíme:
  • stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
  • možnost odborného růstu - profesní vzdělání
  • možnost karierního postupu
  • odpovídající finanční ohodnocení, prémie
  • příspěvek na stravování
  • služební auto i k soukromému použití.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017