Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK PRO TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Vaším úkolem bude:instalace, údržba a opravy multifunkčních zařízení a tiskáren přímo u zákazníků,
dborné poradenství, školení zákazníků na obsluhu stroje, denní cestování za zákazníky v rámci regionu,
systematické odborné vzdělávání a práce na osobním odborném růstu
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání elektro ,
praxi v servisu kancelářské techniky (multifunkční zařízení, tiskárny) výhodou, přehled a pozitivní vztah k tiskovým a IT technologiím, dobrá znalost práce s PC, MS Office, komunikativní osobnost , flexibilita ,odpovědnost, pečlivost a samostatnost, týmový hráč, příjemné a pozitivní vystupování, chuť se odborně vzdělávat , ŘP skupiny B , pasivní znalost AJ (manuály v AJ)
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (nástupní plat 20 000 Kč + další finanční ohodnocení), zázemí a podpora stabilní české společnosti, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo, telefon, notebook, možnost profesního růstu a odborného vzdělávání , prostor pro uplatnění Vašich technických znalostí , odborné zaškolení v rámci zkušební doby
Místo výkonu pracovní pozice:České Budějovice - region jižní Čechy
Poznámky: vhodné i pro absolventy s chutí a nadáním

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.4.2017